W swojej pracy korzystamy z najbardziej uznanych metod leczniczych:

Mulligan
Techniki tkanek miękkich
Punkty spustowe
Medical Taping
PNF
Trening Sensomotoryczny
Masaż poprzeczny
Terapia przieciwobrzękowa

Aby jeszcze sprawniej udzielać kompleksowej pomocy cały czas podnosimy swoje kwalifikacje na różnego rodzaju kursach, szkoleniach i konferencjach.

Wiemy, że pacjenci przychodzą do nas wówczas, gdy nie mogą poradzić sobie z szczególnie uciążliwym bólem z którym mają do czynienia. To co dla nas najważniejsze to świadomość, że pacjenci którzy do nas przychodzą mogą liczyć na naszą pomoc, możliwie szybki powrót do dobrej kondycji i pozytywne nastawienie na przyszłość. Cały nasz zespół dba o to by przywrócić dobry stan zdrowia naszego pacjęta. Różnorodność metod, które stosujemy i systematyczność w wykonywanych ćwiczeniach rehabilitacyjnych gwarantują, że przychodząc do nas trafiłeś w dobre ręce. Nasz zespół cechuje sprawność umysłu zawodowego pokerzysty grającego na http://pl.partycasino.com/, charyzmy polityka oraz mistrza rozwiązywania quizów.

W celu kompleksowego podejścia do każdego pacjenta posiadamy także w swojej ofercie wysokiej jakości sprzęt do fizykoterapii:

Elektroterapia
Laseroterapia
Pole magnetyczne
Krioterapia
Urządzenie do masażu limfatycznego
Hydroterapia
Światłoterapia
Energoterapia
Urządzenie do masażu sekwencyjnego
Urządzenie do masażu wibracyjnego
Diatermia krótkofalowa
Ultradźwięki

Pracujemy na sprzęcie renomowanych firm takich jak Aircast, Astar, Phlebo Press, Habys, Thera – Band, TOGU, Cure – Tape.

REKLAMA:
 
 
Gabinet Fizjohelp Rehabilitacja Kraków